Abychom mohli naše webové stránky dále zlepšovat a abyste mohli plně využít všech jejich funkcí, používáme cookies. Vaším dalším používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies.

Úvod O společnosti Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

BestDrive: Truck Fleet Management

16. 02. 2016

To, že v pobočkách servisní sítě BestDrive jsou odborníci na nákladní pneumatiky, není novinka. Nákladním pneumatikám i pneuservisu se věnujeme už desítky let, během kterých jsme získali nejen bohaté zkušenosti s nákladními plášti mnoha značek, ale i s nejlepším způsobem jejich použití a montáže. Veškeré naše zkušenosti z oblasti nákladních pneumatik se promítají v našem produktu, jehož popularita v poslední době stále roste. Truck Fleet...

BestDrive: Rozšiřujeme síť

09. 02. 2016

Hlavní prioritou servisní sítě BestDrive je kvalita: ať už jde o kvalitu poskytovaných služeb, prodávaného zboží nebo i kvalitu servisních míst. V souladu s touto strategií je i další rozšiřování servisní sítě BestDrive, kde kromě kvality vstupuje do hry i komfort zákazníků. Přes stávající poměrně husté obsazení republiky servisy BestDrive jsou na mapě stále místa, která mají velký zákaznický potenciál.

BestDrive: Nový ředitel regionu

26. 01. 2016

Uvolněný post ředitele jednoho z osmi regionů společnosti ContiTrade Services s.r.o. v Ústeckém a Libereckém kraji nově obsadil Zdeněk Čziš. Zdeněk Čziš má dlouholeté obchodní i manažerské zkušenosti - začínal jako regionální manažer u společnosti Zepter, dalších 12 let strávil na různých pracovních pozicích ve společnosti Coca-Cola Beverages spol. s.r.o. a do naší společnosti přešel z pozice obchodního ředitele v ústeckém Makro Cash&Carry ČR spol....

BestDrive: Bezpečně na jarní prázdniny

14. 01. 2016

Znát to budou hlavně rodiče dětí školkou či školou povinných. Ještě jste se nevzpamatovali z Vánoc a už řešíte jarní prázdniny. První týdenní prázdniny letošního roku jsou plovoucí – liší se podle jednotlivých okresů – od 1. února do 13. března.

BestDrive v novém roce

07. 01. 2016

Většina lidí na konci roku bilancuje a do roku nového vstupuje s mnoha předsevzetími. A nejinak je tomu i v servisní síti BestDrive. Co se v uplynulém roce povedlo? A co chystáme pro rok příští?

BestDrive: kvalita schválená společností Continental

10. 11. 2015

Internetové obchodování stále prožívá boom. Podle odhadů cenového srovnávače Heureka.cz a Asociace pro elektronickou komerci mají letos obchody na internetu přesáhnout 80 miliard! Oproti loňskému roku by měly tržby vzrůst o více než 20%, ale počet e-shopů je stabilizovaný na závratném čísle cca 37.000. Češi nakupování online milují a tento trend se nevyhýbá ani nákupu pneumatik. K dispozici nejsou přesná čísla, ale udává se že každá čtvrtá...

BestDrive: Vánoce jinak

03. 11. 2015

Pro BestDrive, stejně jako pro většinu jiných firem, jsou Vánoce příležitostí, jak poděkovat svým klientům za dosavadní spolupráci. V minulých letech byl už podzim ve znamení příprav, ladily se vánoční přání, ale i dárky – reklamní předměty s logem servisní sítě. Letos jsme na Vánoce šli jinak.

BestDrive: Pneuservis i mimo kamenné pobočky

15. 10. 2015

Většina českých řidičů, pokud řeší cokoliv spojené s pneumatikami – ať už jejich přezutí, vyvážení nebo opravu - zajede do kamenného pneuservisu. Existuje i skupina zákazníků, kteří využívají služeb mobilních servisů - z důvodu úspory času i nákladů spojených s provozem vozového parku. Mobilní servisy pak realizují své služby přímo v prostorách zákazníka.

BestDrive: Systémy měření tlaku v pneumatikách (TPMS)

14. 10. 2015

V listopadu to bude už rok, kdy z výrobních pásů sjíždí nové automobily kategorie M1, které už jsou vybavené systémem monitorování tlaku v pneumatikách. Co nám tento rok přinesl? Dají se vypozorovat nějaké trendy? A co na systémy monitoringu tlaku v pneumatikách říkají zákazníci?

Bezpečně s BestDrive – Příprava auta na zimu

14. 10. 2015

Ačkoliv meteorologové se zatím nedokázali shodnout na tom, jaká zima nás letos čeká, jestli nadprůměrně teplá nebo naopak mrazivá, jedno je jisté. Dřív nebo později zima dorazí i k nám. Tak jako zahradníci připravují svoje zahrady na přezimování, i my řidiči bychom měli své „čtyřkolové“ miláčky připravit na to, abychom společně zimu zvládli co nejlépe.

 


Největší síť komplexních služeb v autoservisu a pneuservisu

Dotazník spokojenosti zákazníka Pneuservis on-line Novinky Kariéra