Abychom mohli naše webové stránky dále zlepšovat a abyste mohli plně využít všech jejich funkcí, používáme cookies. Vaším dalším používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies.

Úvod O společnosti Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

BestDrive RoadShow 2016

19. 07. 2016

Dovolené jsou v plném proudu a spousta Čechů letos vyráží na svůj letní odpočinek autem. I my v servisech BestDrive jsme chtěli přispět k bezpečnějším cestám za létem. V květnu a červnu jsme uspořádali již 3. ročník BestDrive RoadShow 2016, na které jsme se zaměřili na kontrolu bezpečnosti automobilů – opět se zaměřením zejména na orientační kontrolu geometrie, pneumatik, tlaku vzduchu v pneumatikách, platnost STK a stav autobaterií a provozních...

Motopneu Continental boduje

12. 07. 2016

Servisní síť BestDrive je oficiálním prodejcem prémiových motocyklových pneumatik Continental. Novinkou ve sportovních a supersportovních pláštích této značky je ContiSportAttack 3, která aktuálně boduje v mnoha testech renomovaných motocyklových časopisů. Například ve srovnávacím testu časopisu Motorrad získala 1. místo v kategorii – dálniční / každodenní provoz. Celkově – v součtu všech kategorií („Závodní dráha“, „Test na mokru“ a...

Autem na dovolenou. Bez starostí.

20. 06. 2016

Prázdniny jsou za dveřmi. Pro většinu z nás období dovolených, výletů i cest za zábavou. A také období, kdy hodně času trávíme v autě. My, Češi, rádi vyrážíme na dovolenou svým autem. Ať už cestujeme po vlastech českých nebo vyrážíme do zahraničí. Nejčastěji Češi jezdí na Slovensko, do Chorvatska a Itálie. A nejinak tomu bude zřejmě díky bezpečnostní situaci i letos. Léto je zkrátka řidičů eldorádo. Na dovolenou balíme kufry nebo tašku s...

Léto v servisní síti BestDrive

09. 06. 2016

Už v červnu se spousta řidičů začíná připravovat na svoji cestu za sluncem – na letní dovolenou. Podle prognóz odborníků z oblasti cestovního ruchu letos zřejmě opět vzroste počet Čechů, kteří na dovolenou vyráží autem. Ať už budou chtít trávit svoji dovolenou u českých a slovenských jezer, rybníků či řek nebo se vypraví až k moři. Vyplatí se do přípravy zahrnout i svůj automobil a jeho bezpečnost.

BestDrive RoadShow 2016 - jedeme řidičům blíž

06. 05. 2016

Letos organizujeme už třetí ročník BestDrive RoadShow, v rámci kterého vyrážíme do českých měst. Ne na výlet, ale za řidiči, kterým BEZPLATNĚ nabízíme některé naše služby. Ptáte se proč? I my chceme přispět k bezpečnějšímu provozu na našich silnicích a dálnicích. Na základě našich dlouholetých zkušeností kontrolujeme bezpečnost automobilů – se zaměřením na kontrolu geometrie, pneumatik a stav autobaterií a provozních kapalin.

Online obchod s pneumatikami

25. 04. 2016

Staromilcům se to možná nelíbí, ale internetové obchodování u nás prožívá boom. Tržby obchodů, které prodávají online, rok od roku rostou! Podle informací cenového srovnávače Heureka.cz a Asociace pro elektronickou komerci (APEK) vzrostly obraty v e-commerce o 30 miliard korun! Zatímco v roce 2012 byly tržby kolem 51 mld. Kč, v loňském roce už přesáhly hranici 81 mld. Kč.

Nabídka pro motorkáře

14. 04. 2016

Průběh letošní zimy je poměrně mírný, často připomíná spíš jaro. Není proto výjimečné, když na cestách potkáte motorkáře. Ať už na enduru, skútru nebo dokonce cestovním motocyklu. Při jízdě v nepříliš ideálních klimatických podmínkách jsou více než kdy jindy důležité kvalitní pneumatiky. A samozřejmě zdravý rozum za řídítky motocyklu.

Prodlužte životnost pneumatik

11. 04. 2016

První duben je za námi. Nejen na servisech BestDrive vrcholí přezouvání aut ze zimních pneumatik na letní. Spousta řidičů investovala do nových letních pneumatik a někteří možná přemýšlí i nad tím, jak pneumatiky využít co nejlépe. Může vůbec řidič ovlivnit to, jak dlouho bude na pneumatikách jezdit? Jak na to?

Přezouváme Česko

15. 03. 2016

Nejen pamětníci se shodují na tom, že zimy posledních let jsou nevypočitatelné. Jarní počasí střídá zimu, sněhovou nadílku v nížinách zažijeme zřídkakdy. Výkyvy teplot oběma směry však nejsou doménou jen posledních let. Nejvyšší březnová teplota u nás byla naměřena už v roce 1927 v Mělníce + 26,2 ºC. A opačný extrém byl jen o dva roky později v roce 1929 zaznamenán v Jindřichově Hradci, rovných - 32ºC. V servisní síti BestDrive bez ohledu na...

BestDrive ve světě

25. 02. 2016

Servisní síť BestDrive působí v České republice už mnoho desítek let. Neustále se vyvíjí – jak její název, tak i zboží a služby, které poskytuje. Málokdo dnes ví, že navazuje na dlouholetou tradici výroby a prodeje pneumatik spojenou na Zlínsku s legendárním Tomášem Baťou.

 


Největší síť komplexních služeb v autoservisu a pneuservisu

Dotazník spokojenosti zákazníka Pneuservis on-line Novinky Kariéra