Abychom mohli naše webové stránky dále zlepšovat a abyste mohli plně využít všech jejich funkcí, používáme cookies. Vaším dalším používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies.

Úvod O společnosti Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

RoadShow 2019

14. 05. 2019

Již tradiční RoadShow servisní sítě BestDrive se blíží! I letos jsme připravili pro české a slovenské motoristy možnost kontroly jejich vozu zcela zdarma, abychom přispěli k bezpečnému provozu na silnicích. V měsících květnu a červnu tak budeme k dispozici v 16 městech po celé České a Slovenské republice.

Nový ředitel společnosti

08. 04. 2019

S platností od 1. dubna 2019 se stal Pavol Červenák novým generálním ředitelem sítě BestDrive v České republice a na Slovensku. Kromě Česka a Slovenska bude také zodpovědný za rozvoj autoservisní sítě koncernu Continental v Irsku, Finsku a Norsku. Jednou z jeho hlavních priorit bude především rozvoj autoservisních služeb.

Servisní prohlídka - v zimě bezpečně

04. 02. 2019

Svátky máme za sebou a zima je již několik týdnů v plném proudu. Bohužel asi i díky vánočnímu shonu většina z nás neměla čas na důkladnou kontrolu svého vozu a chystá se na ni až nyní před jarními prázdninami.

Další pobočka v novém

22. 08. 2018

Již od roku 2013 jsme začali s modernizací našich poboček a jejich redesignem do moderního černooranžového konceptu, který je typický pro prémiové značky koncernu Continental. Letos v létě jsme v České republice otevřeli již sedmou pobočku BestDrive v této barevnosti a společně s franšízovými servisy a servisy na Slovensku je to tedy již více jak 40 poboček v tomto prémiovém konceptu.

RoadShow 2018

21. 08. 2018

V květnu a červnu se konal již jubilejní 5. ročník BestDrive RoadShow 2018, na které jsme se opět zaměřili na kontrolu technického stavu automobilů. Vzhledem k tomu, že spousta českých a slovenských řidičů vyráží na dovolenou autem, je dlouhodobým cílem servisní sítě BestDrive přispět k větší bezpečnosti na cestách. Proto jsme během RoadShow kontrolovali zejména seřízení geometrie, stav pneumatik, tlak vzduchu v pneumatikách a také stav autobaterií a...

RoadShow 2018 - Jedeme k řidičům blíž

11. 05. 2018

Letos se můžete dočkat již jubilejního pátého ročníku BestDrive RoadShow 2018. Abychom vyhověli co největšímu množství zákazníků, opět jsme navýšili počet míst, kde mohou využít našich služeb. Tento rok Vás budeme čekat v 18 městech po celé České a Slovenské republice. Některé služby, které můžete celoročně využít na našich 177 pobočkách, Vám zde nabídneme zcela zdarma, protože i nám záleží na bezpečném provozu na silnicích.

Igor Mikuš - nový finanční ředitel

09. 05. 2018

Uvolněný post finančního ředitele servisní sítě BestDrive v České a Slovenské republice nově obsadil Ing. Igor Mikuš, který má dlouhodobé pracovní zkušenosti v oblasti financí a controllingu. Již v roce 1996 nastoupil do společnosti Matador v Púchově. V této společnosti i po spojení s koncernem Continental prošel více pozicemi, přes cenového manažera až po vedoucího oddělení Sales controlling. Další pracovní zkušenosti získal na různých projektech a...

Na jarní prázdniny bezpečně!

15. 01. 2018

Svátky máme již za sebou a pomalu se začínáme chystat na jarní prázdniny. I letos je k nám zima celkem štědrá a sněhu máme dostatek i v našich zeměpisných šířkách. Pokud se tedy se svými dětmi chystáte na lyže, bude se Vám hodit pár tipů a informací. A protože jsme servisní síť BestDrive, půjde samozřejmě o tipy, jak správně připravit Váš vůz na cesty.

10 let klubu BestDrive.

03. 10. 2017

Klub BestDrive = „klub loajálních zákazníků“ byl spuštěn v roce 2007, jak v České tak i Slovenské republice. Vznikl za účelem co nejlépe poznat své klienty. Znát je jménem, vědět, jakým vozem a jak často do servisů jezdí, dokázat je cíleně oslovit nabídkou relevantní právě pro jejich vůz, dle hesla „Vy jezdíte, my se staráme“.

Bezpečně na cestách ...

11. 05. 2017

Jak už je zvykem, i letos se můžete dočkat již čtvrtého ročníku BestDrive Road Show, v rámci kterého Vás budeme čekat na 15 místech rozmístěných po České a Slovenské republice, abychom vyhověli co největšímu počtu zákazníků. Některé služby, které můžete celoročně využít na našich 194 pobočkách po celé České a Slovenské republice, Vám zde nabídneme zcela zdarma, protože i nám záleží na bezpečném provozu na silnicích.

 


Největší síť komplexních služeb v autoservisu a pneuservisu

Dotazník spokojenosti zákazníka Pneuservis on-line Novinky Kariéra