Abychom mohli naše webové stránky dále zlepšovat a abyste mohli plně využít všech jejich funkcí, používáme cookies. Vaším dalším používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies.

Úvod O společnosti Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

BestDrive: Nový ředitel regionu

26. 01. 2016

Uvolněný post ředitele jednoho z osmi regionů společnosti ContiTrade Services s.r.o. v Ústeckém a Libereckém kraji nově obsadil Zdeněk Čziš. Zdeněk Čziš má dlouholeté obchodní i manažerské zkušenosti - začínal jako regionální manažer u společnosti Zepter, dalších 12 let strávil na různých pracovních pozicích ve společnosti Coca-Cola Beverages spol. s.r.o. a do naší společnosti přešel z pozice obchodního ředitele v ústeckém Makro Cash&Carry ČR spol....

BestDrive: Bezpečně na jarní prázdniny

14. 01. 2016

Znát to budou hlavně rodiče dětí školkou či školou povinných. Ještě jste se nevzpamatovali z Vánoc a už řešíte jarní prázdniny. První týdenní prázdniny letošního roku jsou plovoucí – liší se podle jednotlivých okresů – od 1. února do 13. března.

BestDrive v novém roce

07. 01. 2016

Většina lidí na konci roku bilancuje a do roku nového vstupuje s mnoha předsevzetími. A nejinak je tomu i v servisní síti BestDrive. Co se v uplynulém roce povedlo? A co chystáme pro rok příští?

BestDrive: kvalita schválená společností Continental

10. 11. 2015

Internetové obchodování stále prožívá boom. Podle odhadů cenového srovnávače Heureka.cz a Asociace pro elektronickou komerci mají letos obchody na internetu přesáhnout 80 miliard! Oproti loňskému roku by měly tržby vzrůst o více než 20%, ale počet e-shopů je stabilizovaný na závratném čísle cca 37.000. Češi nakupování online milují a tento trend se nevyhýbá ani nákupu pneumatik. K dispozici nejsou přesná čísla, ale udává se že každá čtvrtá...

BestDrive: Vánoce jinak

03. 11. 2015

Pro BestDrive, stejně jako pro většinu jiných firem, jsou Vánoce příležitostí, jak poděkovat svým klientům za dosavadní spolupráci. V minulých letech byl už podzim ve znamení příprav, ladily se vánoční přání, ale i dárky – reklamní předměty s logem servisní sítě. Letos jsme na Vánoce šli jinak.

BestDrive: Pneuservis i mimo kamenné pobočky

15. 10. 2015

Většina českých řidičů, pokud řeší cokoliv spojené s pneumatikami – ať už jejich přezutí, vyvážení nebo opravu - zajede do kamenného pneuservisu. Existuje i skupina zákazníků, kteří využívají služeb mobilních servisů - z důvodu úspory času i nákladů spojených s provozem vozového parku. Mobilní servisy pak realizují své služby přímo v prostorách zákazníka.

BestDrive: Systémy měření tlaku v pneumatikách (TPMS)

14. 10. 2015

V listopadu to bude už rok, kdy z výrobních pásů sjíždí nové automobily kategorie M1, které už jsou vybavené systémem monitorování tlaku v pneumatikách. Co nám tento rok přinesl? Dají se vypozorovat nějaké trendy? A co na systémy monitoringu tlaku v pneumatikách říkají zákazníci?

Bezpečně s BestDrive – Příprava auta na zimu

14. 10. 2015

Ačkoliv meteorologové se zatím nedokázali shodnout na tom, jaká zima nás letos čeká, jestli nadprůměrně teplá nebo naopak mrazivá, jedno je jisté. Dřív nebo později zima dorazí i k nám. Tak jako zahradníci připravují svoje zahrady na přezimování, i my řidiči bychom měli své „čtyřkolové“ miláčky připravit na to, abychom společně zimu zvládli co nejlépe.

Zima v BestDrive

10. 09. 2015

Léto ještě neřeklo poslední „adié“, ale v BestDrive se už chystají na chladné dny! Přípravy na zimní sezónu jsou v plném proudu. V celé servisní síti – v 66 servisech provozovaných společností ContiTrade Services s.r.o. i v 95 pobočkách franchisových partnerů se zapojilo téměř 1500 zaměstnanců do příprav na jednu z obchodně i servisně nejnáročnějších částí roku.

BestDrive RoadShow 2015

02. 09. 2015

Dovolené jsou už z valné části za námi. Protože i letos většina Čechů vyrazila na cesty autem, chtěli jsme i my v servisech BestDrive přispět k jejich bezpečnějším cestám za létem. V květnu a červnu tohoto roku jsme uspořádali BestDrive RoadShow 2015, na které jsme se zaměřili hlavně na kontrolu bezpečnosti automobilů – se zaměřením na kontrolu geometrie, pneumatik a stav autobaterií a provozních kapalin.

 


Největší síť komplexních služeb v autoservisu a pneuservisu

Dotazník spokojenosti zákazníka Pneuservis on-line Novinky Kariéra