Abychom mohli naše webové stránky dále zlepšovat a abyste mohli plně využít všech jejich funkcí, používáme cookies. Vaším dalším používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies.

Úvod O společnosti Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

Na lyže bezpečně

24. 01. 2017

A máme tady zase jaro! Ne není to vtip. Minimálně v plánování – jarní prázdniny! Letos – víc než kdy jindy – budou jarní prázdniny víc připomínat Vánoce, protože paní zima je na sníh neobvykle štědrá a rozdává i v našich zeměpisných šířkách! Pokud se svými dětmi vyrazíte na lyže, bude se Vám hodit pár tipů a informací. A protože jsme servisní síť BestDrive, půjde samozřejmě tipy více či méně související s auty a přípravou na cestu.

Digitalizace pneuhospodářství

11. 01. 2017

Nákladním pneumatikám se v pobočkách servisní sítě věnujeme už desítky let. Dokonce s nimi začínal i původní zakladatel myšlenky pneuservisů a výroby pneumatik na Zlínsku – Tomáš Baťa. Během let praxe získali mechanici servisní sítě BestDrive nejen bohaté zkušenosti s nákladními plášti mnoha značek, ale hlavně s nejlepším způsobem jejich použití a montáže. A to vše se promítá i do nabízených služeb – zejména komplexního...

Spokojenost zákazníků

07. 12. 2016

Cíl servisní sítě BestDrive je už řadu let stejný - spokojený zákazník. A pro spokojenost našich zákazníků děláme maximum. Díky naší aktivní personální politice prochází všichni zaměstnanci pravidelným vzděláváním a školením. Neustále rozšiřujeme nabídku našich služeb a zboží tak, aby odpovídala poptávce našich zákazníků. Kromě toho sledujeme i to, jak se u nás cítí naši zákazníci. Ať už formou mysteryshoppingu, kdy do poboček servisní...

Bezpečné skladování pneumatik

25. 10. 2016

Většina českých řidičů používá sezónní pneumatiky. V létě letní, v zimě zimní. A to je dobře. Bezpečnost je na prvním místě. Pro většinu řidičů to znamená, zajistit skladování té sady pneumatik, kterou právě nepoužívá. Jak pneumatiky skladovat správně?

Pobočky v novém.

11. 10. 2016

Servisní síť BestDrive se v únoru letošního roku rozšířila o 3 nové pobočky: v Praze - Košířích, Plzni - Doubravce a Moravské Ostravě. Nové logo na budovách servisů už v únoru avizovalo změnu, na kterou se mohou těšit nejen zákazníci.

Připravte své auto na zimu.

04. 10. 2016

Kalendářní podzim je tady. A letos to vypadá, že se i počasí řídí kalendářem. Letní teploty jsou v nenávratnu a za pár týdnů (nebo možná dnů?) přijde zima. Jak se na ni připravit? Rady, jak zazimovat zahrádku, necháme na zahrádkářích. My jsme odborníci přes auta. Proto jsme připravili pár tipů a rad na to, jak správně připravit na zimu Váš vůz.

Dvacet let franšízy v České republice

21. 09. 2016

Servisní síť BestDrive už řadu let patří k těm největším a nejznámějším sítím servisů v České republice. Ze servisů, které byly původně zaměřeny striktně na prodej pneumatik a servis s nimi spojený a nesly název nejznámější české značky pneumatik Barum, se stala síť autoservisů a pneuservisů s mezinárodním jménem BestDrive.

Přezouvání na zimní odstratováno!

05. 09. 2016

Málokdo teď myslí na zimu. Počasí je stále krásné a letní.… V servisech BestDrive však ani aktuální teplé počasí nezasahuje do přípravy na jedno z motoristicky nejnáročnějších období. Na zimu. Protože ta i letos určitě přijde.

BestDrive RoadShow 2016

19. 07. 2016

Dovolené jsou v plném proudu a spousta Čechů letos vyráží na svůj letní odpočinek autem. I my v servisech BestDrive jsme chtěli přispět k bezpečnějším cestám za létem. V květnu a červnu jsme uspořádali již 3. ročník BestDrive RoadShow 2016, na které jsme se zaměřili na kontrolu bezpečnosti automobilů – opět se zaměřením zejména na orientační kontrolu geometrie, pneumatik, tlaku vzduchu v pneumatikách, platnost STK a stav autobaterií a provozních...

Motopneu Continental boduje

12. 07. 2016

Servisní síť BestDrive je oficiálním prodejcem prémiových motocyklových pneumatik Continental. Novinkou ve sportovních a supersportovních pláštích této značky je ContiSportAttack 3, která aktuálně boduje v mnoha testech renomovaných motocyklových časopisů. Například ve srovnávacím testu časopisu Motorrad získala 1. místo v kategorii – dálniční / každodenní provoz. Celkově – v součtu všech kategorií („Závodní dráha“, „Test na mokru“ a...

 


Největší síť komplexních služeb v autoservisu a pneuservisu

Dotazník spokojenosti zákazníka Pneuservis on-line Novinky Kariéra