Abychom mohli naše webové stránky dále zlepšovat a abyste mohli plně využít všech jejich funkcí, používáme cookies. Vaším dalším používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies.

Úvod O společnosti Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

Připravte své auto na zimu.

04. 10. 2016

Kalendářní podzim je tady. A letos to vypadá, že se i počasí řídí kalendářem. Letní teploty jsou v nenávratnu a za pár týdnů (nebo možná dnů?) přijde zima. Jak se na ni připravit? Rady, jak zazimovat zahrádku, necháme na zahrádkářích. My jsme odborníci přes auta. Proto jsme připravili pár tipů a rad na to, jak správně připravit na zimu Váš vůz.

Dvacet let franšízy v České republice

21. 09. 2016

Servisní síť BestDrive už řadu let patří k těm největším a nejznámějším sítím servisů v České republice. Ze servisů, které byly původně zaměřeny striktně na prodej pneumatik a servis s nimi spojený a nesly název nejznámější české značky pneumatik Barum, se stala síť autoservisů a pneuservisů s mezinárodním jménem BestDrive.

Přezouvání na zimní odstratováno!

05. 09. 2016

Málokdo teď myslí na zimu. Počasí je stále krásné a letní.… V servisech BestDrive však ani aktuální teplé počasí nezasahuje do přípravy na jedno z motoristicky nejnáročnějších období. Na zimu. Protože ta i letos určitě přijde.

BestDrive RoadShow 2016

19. 07. 2016

Dovolené jsou v plném proudu a spousta Čechů letos vyráží na svůj letní odpočinek autem. I my v servisech BestDrive jsme chtěli přispět k bezpečnějším cestám za létem. V květnu a červnu jsme uspořádali již 3. ročník BestDrive RoadShow 2016, na které jsme se zaměřili na kontrolu bezpečnosti automobilů – opět se zaměřením zejména na orientační kontrolu geometrie, pneumatik, tlaku vzduchu v pneumatikách, platnost STK a stav autobaterií a provozních...

Motopneu Continental boduje

12. 07. 2016

Servisní síť BestDrive je oficiálním prodejcem prémiových motocyklových pneumatik Continental. Novinkou ve sportovních a supersportovních pláštích této značky je ContiSportAttack 3, která aktuálně boduje v mnoha testech renomovaných motocyklových časopisů. Například ve srovnávacím testu časopisu Motorrad získala 1. místo v kategorii – dálniční / každodenní provoz. Celkově – v součtu všech kategorií („Závodní dráha“, „Test na mokru“ a...

Autem na dovolenou. Bez starostí.

20. 06. 2016

Prázdniny jsou za dveřmi. Pro většinu z nás období dovolených, výletů i cest za zábavou. A také období, kdy hodně času trávíme v autě. My, Češi, rádi vyrážíme na dovolenou svým autem. Ať už cestujeme po vlastech českých nebo vyrážíme do zahraničí. Nejčastěji Češi jezdí na Slovensko, do Chorvatska a Itálie. A nejinak tomu bude zřejmě díky bezpečnostní situaci i letos. Léto je zkrátka řidičů eldorádo. Na dovolenou balíme kufry nebo tašku s...

Léto v servisní síti BestDrive

09. 06. 2016

Už v červnu se spousta řidičů začíná připravovat na svoji cestu za sluncem – na letní dovolenou. Podle prognóz odborníků z oblasti cestovního ruchu letos zřejmě opět vzroste počet Čechů, kteří na dovolenou vyráží autem. Ať už budou chtít trávit svoji dovolenou u českých a slovenských jezer, rybníků či řek nebo se vypraví až k moři. Vyplatí se do přípravy zahrnout i svůj automobil a jeho bezpečnost.

BestDrive RoadShow 2016 - jedeme řidičům blíž

06. 05. 2016

Letos organizujeme už třetí ročník BestDrive RoadShow, v rámci kterého vyrážíme do českých měst. Ne na výlet, ale za řidiči, kterým BEZPLATNĚ nabízíme některé naše služby. Ptáte se proč? I my chceme přispět k bezpečnějšímu provozu na našich silnicích a dálnicích. Na základě našich dlouholetých zkušeností kontrolujeme bezpečnost automobilů – se zaměřením na kontrolu geometrie, pneumatik a stav autobaterií a provozních kapalin.

Online obchod s pneumatikami

25. 04. 2016

Staromilcům se to možná nelíbí, ale internetové obchodování u nás prožívá boom. Tržby obchodů, které prodávají online, rok od roku rostou! Podle informací cenového srovnávače Heureka.cz a Asociace pro elektronickou komerci (APEK) vzrostly obraty v e-commerce o 30 miliard korun! Zatímco v roce 2012 byly tržby kolem 51 mld. Kč, v loňském roce už přesáhly hranici 81 mld. Kč.

Nabídka pro motorkáře

14. 04. 2016

Průběh letošní zimy je poměrně mírný, často připomíná spíš jaro. Není proto výjimečné, když na cestách potkáte motorkáře. Ať už na enduru, skútru nebo dokonce cestovním motocyklu. Při jízdě v nepříliš ideálních klimatických podmínkách jsou více než kdy jindy důležité kvalitní pneumatiky. A samozřejmě zdravý rozum za řídítky motocyklu.

 


Největší síť komplexních služeb v autoservisu a pneuservisu

Dotazník spokojenosti zákazníka Pneuservis on-line Novinky Kariéra