Abychom mohli naše webové stránky dále zlepšovat a abyste mohli plně využít všech jejich funkcí, používáme cookies. Vaším dalším používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies.

Úvod O společnosti Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

Na jarní prázdniny bezpečně!

15. 01. 2018

Svátky máme již za sebou a pomalu se začínáme chystat na jarní prázdniny. I letos je k nám zima celkem štědrá a sněhu máme dostatek i v našich zeměpisných šířkách. Pokud se tedy se svými dětmi chystáte na lyže, bude se Vám hodit pár tipů a informací. A protože jsme servisní síť BestDrive, půjde samozřejmě o tipy, jak správně připravit Váš vůz na cesty.

10 let klubu BestDrive.

03. 10. 2017

Klub BestDrive = „klub loajálních zákazníků“ byl spuštěn v roce 2007, jak v České tak i Slovenské republice. Vznikl za účelem co nejlépe poznat své klienty. Znát je jménem, vědět, jakým vozem a jak často do servisů jezdí, dokázat je cíleně oslovit nabídkou relevantní právě pro jejich vůz, dle hesla „Vy jezdíte, my se staráme“.

Bezpečně na cestách ...

11. 05. 2017

Jak už je zvykem, i letos se můžete dočkat již čtvrtého ročníku BestDrive Road Show, v rámci kterého Vás budeme čekat na 15 místech rozmístěných po České a Slovenské republice, abychom vyhověli co největšímu počtu zákazníků. Některé služby, které můžete celoročně využít na našich 194 pobočkách po celé České a Slovenské republice, Vám zde nabídneme zcela zdarma, protože i nám záleží na bezpečném provozu na silnicích.

Nová aplikace FleetPartner

21. 02. 2017

Digitalizaci obchodních procesů postoupila v servisní síti BestDrive opět o krok dále! Poslední horkou novinkou v této oblasti je FleetPartner, internetová aplikace, která je určená pro zákazníky z řad osobních i nákladních fleetů a která umožňuje snadno a rychle tyto zákazníky informovat – a samozřejmě i obsloužit.

Na startu roku 2017

07. 02. 2017

V servisní síti BestDrive je začátek roku ideální příležitostí pro ohlédnutí se zpět za uplynulým rokem 2016. A také pro plánování - nejen nadcházejícího roku 2017.

Na lyže bezpečně

24. 01. 2017

A máme tady zase jaro! Ne není to vtip. Minimálně v plánování – jarní prázdniny! Letos – víc než kdy jindy – budou jarní prázdniny víc připomínat Vánoce, protože paní zima je na sníh neobvykle štědrá a rozdává i v našich zeměpisných šířkách! Pokud se svými dětmi vyrazíte na lyže, bude se Vám hodit pár tipů a informací. A protože jsme servisní síť BestDrive, půjde samozřejmě tipy více či méně související s auty a přípravou na cestu.

Digitalizace pneuhospodářství

11. 01. 2017

Nákladním pneumatikám se v pobočkách servisní sítě věnujeme už desítky let. Dokonce s nimi začínal i původní zakladatel myšlenky pneuservisů a výroby pneumatik na Zlínsku – Tomáš Baťa. Během let praxe získali mechanici servisní sítě BestDrive nejen bohaté zkušenosti s nákladními plášti mnoha značek, ale hlavně s nejlepším způsobem jejich použití a montáže. A to vše se promítá i do nabízených služeb – zejména komplexního...

Spokojenost zákazníků

07. 12. 2016

Cíl servisní sítě BestDrive je už řadu let stejný - spokojený zákazník. A pro spokojenost našich zákazníků děláme maximum. Díky naší aktivní personální politice prochází všichni zaměstnanci pravidelným vzděláváním a školením. Neustále rozšiřujeme nabídku našich služeb a zboží tak, aby odpovídala poptávce našich zákazníků. Kromě toho sledujeme i to, jak se u nás cítí naši zákazníci. Ať už formou mysteryshoppingu, kdy do poboček servisní...

Bezpečné skladování pneumatik

25. 10. 2016

Většina českých řidičů používá sezónní pneumatiky. V létě letní, v zimě zimní. A to je dobře. Bezpečnost je na prvním místě. Pro většinu řidičů to znamená, zajistit skladování té sady pneumatik, kterou právě nepoužívá. Jak pneumatiky skladovat správně?

Pobočky v novém.

11. 10. 2016

Servisní síť BestDrive se v únoru letošního roku rozšířila o 3 nové pobočky: v Praze - Košířích, Plzni - Doubravce a Moravské Ostravě. Nové logo na budovách servisů už v únoru avizovalo změnu, na kterou se mohou těšit nejen zákazníci.

 


Největší síť komplexních služeb v autoservisu a pneuservisu

Dotazník spokojenosti zákazníka Pneuservis on-line Novinky Kariéra