Abychom mohli naše webové stránky dále zlepšovat a abyste mohli plně využít všech jejich funkcí, používáme cookies. Vaším dalším používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies.

Úvod Kontakty Obchodní tým Nákladní fleety

Nákladní fleety

Truck Fleet Manager:

Petr Zapletal
Tel.: (+420) 606 048 560
e-mail: Petr.Zapletal@bestdrive.cz

 

Obchodní zástupci

 JménoTelefonE-mailPůsobnost
Svatopluk Galík (+420) 724 257 490 Svatopluk.Galik@bestdrive.cz  Zlínský kraj
Jaroslav Budil (+420) 602 250 732 Jaroslav.Budil@bestdrive.cz  Praha a Středočeský kraj
David Plaček (+420) 777 136 004 David.Placek@bestdrive.cz Praha a Středočeský kraj
Martin Pokorný (+420) 602 282 606 Martin.Pokorny@bestdrive.cz  Praha a Středočeský kraj
Roman Garanič (+420) 724 632 338 Roman.Garanic@bestdrive.cz  Západní Čechy
Roman Šulc (+420) 602 547 914  Roman.Sulc@bestdrive.cz Severní Čechy
Michal Války (+420) 724 632 399 Michal.Valky@bestdrive.cz Východní Čechy
Josef Polášek (+420) 602 547 938 Josef.Polasek@bestdrive.cz Jižní Morava
Martin Konečný (+420) 602 547 931 Martin.Konecny@bestdrive.cz Severní Morava
 


Největší síť komplexních služeb v autoservisu a pneuservisu

Dotazník spokojenosti zákazníka Pneuservis on-line Novinky Kariéra