Abychom mohli naše webové stránky dále zlepšovat a abyste mohli plně využít všech jejich funkcí, používáme cookies. Vaším dalším používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies.

Úvod Kontakty Obchodní tým Nákladní fleety

Nákladní fleety

CVT Fleet Business Manager CZ/SK:

Petr Zapletal
Tel.: (+420) 606 048 560
e-mail: Petr.Zapletal@bestdrive.cz

 

CVT Business Development Manager CZ/SK:

Josef Slovák
Tel.: (+420) 606 709 400
e-mail: Josef.Slovak@bestdrive.cz

 

Key Account Manager CVT:

 JménoTelefonE-mailPůsobnost
Martin Pokorný (+420) 602 282 606 Martin.Pokorny@bestdrive.cz  Praha a Středočeský kraj
Roman Šulc (+420) 602 547 914  Roman.Sulc@bestdrive.cz Severní Čechy
Michal Války (+420) 724 632 399 Michal.Valky@bestdrive.cz

Severní Čechy,  Severní Morava

Josef Polášek (+420) 602 547 938 Josef.Polasek@bestdrive.cz Jižní Morava
Martin Konečný (+420) 602 547 931 Martin.Konecny@bestdrive.cz Severní Morava
Jan Kožíšek (+420) 605 226 754 Jan.Kozisek@bestdrive.cz Západní Čechy

CVT Fleet Engineer:

 JménoTelefonE-mailPůsobnost
Svatopluk Galík (+420) 724 257 490 Svatopluk.Galik@bestdrive.cz  Morava
Jaroslav Budil (+420) 602 250 732 Jaroslav.Budil@bestdrive.cz  Čechy
 


Největší síť komplexních služeb v autoservisu a pneuservisu

Dotazník spokojenosti zákazníka Pneuservis on-line Novinky Kariéra