Abychom mohli naše webové stránky dále zlepšovat a abyste mohli plně využít všech jejich funkcí, používáme cookies. Vaším dalším používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies.

Ceny střižené nakrátko

Atraktivní ceny zimních pneumatik včetně slevy na přezutí za včasný nákup!

Léto ještě neřeklo poslední „sbohem“, ale my v BestDrive se už chystáme na chladné dny! Přípravy na letošní zimní sezónu jsou v plném proudu, abychom byli připraveni na podzimní nápor zákazníků.

Samotný začátek servisní zimní sezóny je velmi závislý na počasí. Pokud je teplý podzim, někteří zákazníci otálí s přezutím na zimní pneumatiky a nechávají přezutí na poslední chvíli, čímž zbytečně riskují. S horšujícím se podzimním počasím se pneuservisy zaplňují a v celé republice se dá očekávat, stejně jako každý rok, zvýšení jak cen pneumatik, tak i ceny pneuservisu.

Naše doporučení:

Nenechávejte nákup zimních pneumatik a přezouvání na zimní pneumatiky na poslední chvíli, ale připravte se včas. Ušetříte tak čas, nervy i peníze!

Získejte další slevy na pneu i přezutí za včasný nákup.

Letošní zimní sezóna v síti BestDrive se nese v duchu "Čím dřív přezuješ, tím vyšší slevu dostaneš!" A je tomu skutečně tak. Naplánujte si termín přezutí Vašeho vozidla už na září a připravte se na zimní sezónu v klidu a se slevou až 10% na službu přezutí pneumatik. Čím později se rozhodnete přezout Váš automobil, tím nižší slevu získáte a tím obtížněji se dostanete do servisu. Přehled slev pro konkrétní období ukazuje tato tabulka:

Termín     Sleva na pneuservis    

17. až 30. září 2018

10 %

1. až 14. října 2018

5 %

 

 

BestDrive GARANCE

Nákupem a mnotáží pneumatik v servisní síti BestDrive máte možnost využít i exkluzivní komplexní ochranu pneumatik – BestDrive GARANCI. Díky ní můžete cestovat o poznání klidněji, protože v případě poškození pneu získáte, pouze s dílčí finanční spoluúčastí, pneumatiku novou. Tak nejlépe ochráníte vaši investici do zakoupených pneumatik. Budete kryti proti: - neopravitelnému náhodnému poškození pneu při provozu - poškození pneu vandalismem Kompletní podmínky se dozvíte u obsluhy nebo zde >>>.

Přezout na zimu v BestDrive se opravdu vyplatí!

V servisech BestDrive se na zákazníky těšíme. Děláme maximum pro to, aby se u nás zákazníci cítili komfortně – objednáváním počínaje, samotným pobytem v servisu konče. Pokud si zákazník neví rady – naši školení prodejci a technici rádi profesionálně pomohou s výběrem té nejvhodnější pneumatiky pro daný automobil, styl jízdy i stav peněženky.

Zákazníci se u nás mohou objednávat celou řadou způsobů: osobně, telefonicky, přes SMS nebo online. Na servisech je k volnému využití WiFi připojení. A samozřejmě – snažíme se minimalizovat čas zákazníka strávený na servise. Zákazníci mohou komfortně vybrat a nakoupit pneu i služby na našem e-shopu, a to dokonce s možností zaslat pneumatiky přímo do našeho servisu, kde se zrealizuje i montáž nových plášťů, kde ekologicky zdarma zlikvidujeme opotřebené pneu.

Pokud nedisponujete volným prostorem na skladování letních pneumatik, přenechejte tuto starost nám. Zajistíme jejich komfortní skladování v optimalizovaných prostorách. Pojištění pneumatik a disků je samozřejmostí. Manipulaci, uskladnění a přepravu svých pneumatik pusťte z hlavy

Společně s výše uvedenými nabídkami a dalšími výhodami naší servisní sítě je nabídka určená členům Klubu BestDrive zcela bezkonkurenční.

Těšíme se na setkání s Vámi a přejeme Vám příjemný start zimní motoristické sezóny!

Váš BestDrive tým

 

Akční nabídka platí od 17. 9. 2018 do 14. 10. 2018 na pobočkách servisní sítě BestDrive společnosti ContiTrade Services s.r.o. a BestDrive partnerů. V termínu 17. – 30. 9. 2018 platí sleva 10 % na službu přezutí pneumatik. V termínu 1. – 14. 10. 2018 sleva 5 % na službu přezutí pneumatik. Sleva na přezutí pneumatik se vztahuje jen na služby PAKET 1A (kompletní přezutí - standard), PAKET 1B (kompletní přezutí - základní), PAKET 2 (výměna kola + vyvážení), PAKET 3 (výměna kola), PAKET 4 (výměna pneu + vyvážení) a PAKET 5 (montáž pneu + vyvážení). Více informací získáte na pobočkách. Ceny a slevy jsou garantované jen na pobočkách společnosti ContiTrade Services s.r.o., pro franšízové partnery je nabídka nezávazná. Všechny slevy jsou s DPH. Nabídka je platná pouze při platbě v hotovosti a nebo kartou.

 


Největší síť komplexních služeb v autoservisu a pneuservisu

Dotazník spokojenosti zákazníka Pneuservis on-line Novinky Kariéra